Ceny balíčků již od 1500,-

Služby

POSOUZENÍ

Ne všechny tržby je nutné evidovat elektronicky. Elektronická evidence samozřejmě registruje i nějaké výjimky a týká se mnoha specifických případů. Pro podnikatele, kteří si nejsou zcela jisti, zda se na jejich tržby vztahuje povinnost evidence v rámci EET, nabízíme službu Posouzení. V rámci této služby posoudíme, zda jsou Vaše tržby s přihlédnutím ke všem podmínkám tržbami evidovanými či nikoliv, případně od kdy se na Vás povinnost elektronické evidence vztahuje.

NÁVRH

Na trhu je obrovská nabídka pokladních zařízení ve velkém cenovém rozpětí a pro laika je téměř nemožné se v ní orientovat. Pokud se obáváte, že naletíte nevýhodné „akci“ nebo koupíte dražší technologii, než potřebujete, věnujte se raději svému podnikání a neztrácejte drahocenný čas procházením stovek nabídek. Naši specialisté to již udělali za Vás a neustále sledují vývoj v této oblasti. V rámci služby Návrh řešení Vám po vstupní analýze Vašich potřeb doporučíme vhodné technické řešení, které přesně vyhovuje nárokům Vašeho podnikání. Neorientujeme se pouze na jednu značku či řešení, k návrhu přistupujeme na základě Vašich individuálních potřeb a čerpáme při něm z celého trhu.

KOMUNIKACE

Pro řádné zapojení do elektronické evidence tržeb je návštěva finančního úřadu, pokud nemáte datovou schránku, nutností. Na úřadě Vám přidělí autentizační údaje, kterými se můžete přihlásit na portál správce daně, zaregistrovat provozovnu a vygenerovat si certifikát. V případě využití této služby se nemusíte starat o nic, vše zařídíme za Vás. Komunikaci s finančním úřadem, registraci provozoven, generování certifikátů a jejich odeslání na Vaši mailovou adresu. Pokud využijete i následnou službu Instalace zařízení, certifikát Vám do pokladny nahrajeme při její instalaci přímo na provozovně.

INSTALACE

Po výběru vhodného technického řešení, komunikaci se správcem daně a vygenerování bezpečnostních certifikátů je nutné vybrané zařízení oživit, připravit na provoz, nahrát certifikát, připojit k internetu a nastavit základní vstupní informace o Vaší provozovně. S naší službou Instalace Vás minou i tyto technicky náročné úkoly. Vybrané zařízení přivezeme na Vaši provozovnu, vybalíme, oživíme a připojíme k internetu, nahrajeme certifikát a provedeme základní konfiguraci. Poté Vám náš zkušený technik předvede, jak se s konkrétním zařízením pracuje a obsluhu si budete moci za jeho asistence vyzkoušet. Protože naše společnost klade velký důraz na spokojenost zákazníka, náš technik neodjede, dokud Vám nebude obsluha zařízení zcela jasná.

KONFIGURACE

Pokladnu máme oživenou, připojenou k internetu, certifikát je nahraný a základní nastavení provozovny je hotové. Chybí nám ještě vložit informace o nabízených produktech, službách a jejich cenách, vytvořit uživatelské profily personálu a nastavit různé balíčky a slevy. U vyšších modelů pokladen je také možnost pohrát si s nastavením stolů v restauraci, evidencí skladových zásob, příjem záloh a kaucí, či přidání jednotlivých klientů, pokud ve Vaší provozovně používáte řízení vztahů se zákazníky. Naše služba Konfigurace je velice individuální a také tak k ní přistupujeme. Nejprve si pozorně vyslechneme klienta, detailně zmapujeme jeho potřeby a dle nich následně nakonfigurujeme jeho zařízení. Uvědomujeme di, že jenom správně nastavený pokladní systém skutečně šetří čas a vylepšuje Váš přehled.

PODPORA

Něco nefunguje jak má? Potřebujete aktualizovat nastavení položek? Našim zákazníkům poskytujeme servis a technickou podporu v případě problémů, které se vyskytnou v průběhu používání pokladního zařízení. Dodávkou a nastavením zařízení pro Vaši provozovnu náš vztah nekončí, ale začíná.

ŠKOLENÍ

Máte početnější tým a potřebujete zajistit jeho bezproblémové zaučení k obsluze nové pokladny? Nabízíme Školení personálu přímo ve Vaší provozovně. Po našem odjezdu budou všichni Vaši zaměstnanci pokladnu spolehlivě ovládat a její obsluha je nebude zdržovat od práce.

PŮJČOVNA

Potřebujete vyřešit eletronickou evidenci tržeb nárazově? Máte menší hospodu, ale v době plesů otevíráte ještě druhý bar na sále? Potřebujete pokladní zařízení pouze dva měsíce v roce? Naše společnost poskytuje placenou službu v rámci které si můžete pokladní zařízení krátkodobě zapůjčit. V ceně půjčovného je i základní nastavení zařízení a nahrání bezpečnostního cerifikátu.

DOPLŇKOVÉ

V případě zájmu můžeme zprostředkovat připojení k internetu, vedení účetnictví nebo servis výpočetní techniky přes naše prověřené partnerské společnosti.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA